High School State Qualified Anglers

Method/Trail Qualified Team Club Name
Fall Trail Dallas Hurd / Brock Lovering 863 Anglers High School
South Trail Waylon Burton / Jonah Durden 863 Anglers High School
South Trail Davin Dages / Jayden Black 863 Anglers High School
Fished All Tournaments Gabriel Brown / Gabby Baker Auburndale High School
North Trail Caleb Logue / Hayden Reynolds Bainbridge Bass Cat
North Trail Brennan Enfinger / Cy Taunton Bainbridge Bass Cat
Fished All Tournaments Gavin Jones / Hunter McAlpin Capital City High School Bass Hunters
North Trail Carson Falk / Trey Blackmon Capital City High School Bass Hunters
South Trail Hudson Windham / Matthew Hughes Capital City High School Bass Hunters
Spring Trail Cordell Sanders / Colt Walker Capital City High School Bass Hunters
Fall Trail Nick Hawkins / Hagen Keen Central Florida Youth Anglers
South Trail Clayburn Reed / Parker Creech Central Florida Youth Anglers (900995)
Fished All Tournaments Gavin Harwood / Chase Garrison Chiles High School Fishing Team
North Trail Jobe Sperling / Camp Gunter Chiles High School Fishing Team
South Trail Hunter Harris / Jackson Edenfield Chiles High School Fishing Team
Spring Trail Beau Boldt / Will Boldt Chiles High School Fishing Team
Fished All Tournaments Cody Adams / Barron Ellis Chiles High School Fishing Team (899162)
Spring Trail Slate Fletcher / Dustin Coulter Chiles High School Fishing Team (899162)
North Trail Hunter Prough / Drew Fleener Chipley Bassmasters
Fished All Tournaments Colby Kessinger / Damian Eade Club Florida High School Bassmasters
Fall Trail Dylan Quilatan / Tommy Rust Club Florida High School Bassmasters
South Trail Tanner Wolf / Eddie Hook Club Florida High School Bassmasters (901648)
Fished All Tournaments Tanner Sikes / Clayton Barry Columbia High School Bassmasters
North Trail Tyler Boston / Devin Gonzalez Columbia High School Bassmasters
Spring Trail Talon Hudson / Gamble Whitcomb Columbia High School Bassmasters (899799)
North Trail Charlie Mathis / Trace Byrd Dixie County Bassmasters High School Fishing (900982)
Spring Trail Landon Rollison / Tanner Bass Dixie County Bassmasters High School Fishing (900982)
Fished All Tournaments Luke Edmonds / Brayden Cobb Dixie County Bassmasters HS Fishing
Fished All Tournaments Dathan Cooper / Wyatt Cummings Dixie County Bassmasters HS Fishing
Fished All Tournaments Hunter Laneau / Wyatt O’Steen Dixie County Bassmasters HS Fishing
North Trail Eric Rain / Cody Crump Dixie County Bassmasters HS Fishing
Spring Trail Zibe McKenzie / Riley Spring Dixie County Bassmasters HS Fishing
Spring Trail Landon Burke / Bridget Mathis Dixie County Bassmasters HS Fishing
North Trail Chase Nixon / Reid Fleming Emerald Coast Youth Bassmasters
Fished All Tournaments Ryals Blanton / Bo Jones Fort White High School Bassmasters
Fished All Tournaments Kyle Beasley / Reese Belk George Jenkins Bassmasters (899088)
Fall Trail Trevor Allen / Aaron Yavorsky Hendry County High School Bassmasters
Fall Trail Boone Stewart / Clayton Griffith Hendry County High School Bassmasters
Fished All Tournaments Jax Whitaker / Eli Kline Highlands County Anglers Club
North Trail Brooker Revell / Jaxon Rapp Highlands County Anglers Club
South Trail Ryder Krueger / Carson Yero Highlands County Anglers Club
Spring Trail Jared (Jrod) Bullock / Joseph Keiber Highlands County Anglers Club
Fall Trail Ashton Alday / Jacob Beach Keystone Heights HS Bassmasters
South Trail Tri Johnson / Stuart Norman Lakeland High School Fishing Team
South Trail Brody Kauffman / Clayton Keene Lakeland Senior Hawg Hunters
North Trail Easton Morrow / RJ Sanger LCS Viking Anglers
South Trail Bobby Lane / Bryden Tyler LCS Viking Anglers
Fall Trail Brody Beam / Connor Crawford Liberty County Anglers
Fall Trail Ridge Faircloth / Chaff Foran Liberty County Anglers
North Trail Dylan Holcomb / Grayson Faircloth Liberty County Anglers
North Trail Ridge Faircloth / Chaff Foran Liberty County Anglers
Spring Trail Connor Beach / Nathan Phillips Liberty County Anglers
Fished All Tournaments Cason Thomas / Colton Lupton Lowndes High School Lip Rippers
Fished All Tournaments Evan Bush / Kye Parker Lowndes High School Lip Rippers
Fished All Tournaments Fisher Ruff / Kyle Lynn Lowndes High School Lip Rippers
North Trail Wyatt Galbraith / Jackson Dowdy Lowndes High School Lip Rippers
South Trail Maddox Smith / Sawyer Taylor Lowndes High School Lip Rippers
South Trail Colten Cooper / Briggs Rampey Lowndes High School Lip Rippers
Spring Trail Bryson Stone / Jon Miller Lowndes High School Lip Rippers
Fall Trail Landon Haynes / Jason D Haynes Marion County High School Bassmasters
South Trail Austin Mairena / Cooper Gattis Marion County High School Bassmasters
Fished All Tournaments Kadynce Mathis / Brylee Boyett McKeel High School Fishing Team
Fall Trail Briley West / Alex Tyler McKeel High School Fishing Team
Fished All Tournaments Dayton Head / Dayton Oxford Mid Florida Youth Anglers HS
Fished All Tournaments Case Emry / Grady Yates Mid Florida Youth Anglers HS
Spring Trail Clay Jackson / Connor Kennedy Mid Florida Youth Anglers HS
Fall Trail Hunter Daniels / Ragyn Mohney Okeechobee Brahmans
Fall Trail Tanner Seabolt / Finn Taylor Okeechobee Brahmans
Spring Trail Korbyn Lewis / Lane Davis Okeechobee Brahmans
North Trail Maxwell Hondorp / Tyler Hondorp Panhandle Youth Anglers High School
Fall Trail Cole Drawdy / Wyatt Drawdy Plant City Bassmasters
South Trail Abigail Mullis / Tucker Garner Plant City High School
Fall Trail Paxton Sweat / Layne Goodson Putnam County Bassmasters
Spring Trail Tucker Ricks / Cooper Hoare Putnam County Bassmasters
Spring Trail Lawton Cohen / Andon Harcus Putnam County Bassmasters
Fished All Tournaments Jordan Spitler /  Aiden Greivell Seminole Junior Anglers
Fall Trail Brady Biles / Patrick Bartolotta Seminole Junior Anglers
Fall Trail Ben Brackett / James Crews Seminole Junior Anglers
North Trail Nathan Bennett / Carter Burdette Seminole Junior Anglers
South Trail Dev Mehta / Aidan Younker Tampa Bay Junior Bass Club High School (900406)
Fished All Tournaments Tyger Whitman / Dallas Johnson Tampa Bay Junior Bass Club HS
Fall Trail Johann Cloete / Luke Ayotte Tampa Bay Junior Bass Club HS
Spring Trail Dominick Andux / Peyton Faber Tampa Bay Junior Bass Club HS
Spring Trail Cole McDaniel / Logan Cargle Tift County Blue Devil Bass Team
Spring Trail Bryson Holmes / Jonathan Cole West Volusia Schools River Ratz