Central Region Team State Qualified

Dan Fay-Robert Bakewell Winter Springs Bassmasters
Vernon Kemp-Randy Hamrick Marion County Bassmasters
Alan Agnoli-Joseph Agnoli Citrus County Bassmasters
Jason Haynes-Jeff Davis Marion County Bassmasters
Eric Panzironi-Robert Holcomb Winter Springs Bassmasters
George Mitko-Justin Mitko Tampa Bay Bassmasters
Derek Ballard-Jamie Lanier Citrus County Bassmasters
Terry Wien-Cary Wien Bay Area Bassmasters
Jeremy Tate-Matthew Gee Lake County Bassmasters
Bryan Mitko-Carson Schulz Tampa Bay Bassmasters
Steven Mitko-Justin Weber Tampa Bay Bassmasters
Patrick Murray-Dan Gentry Marion County Bassmasters
Robbie Anderson-Jarrod Lee Anderson Citrus County Bassmasters
Randy Montoney-Elgin Owens Winter Springs Bassmasters
Doug Sauls-Bob Knoezer Winter Springs Bassmasters
Ray Chancey-Kenneth Sir Lakeland Bassmasters
Tom Walsh-Michael Grovesteen Club Florida
Dan Carrigan-Joseph Campbell Citrus County Bassmasters
Michael Morse-Kristopher Lockard Lakeland Bassmasters
Jeff Chastain-Rick Osterholt Lake County Bassmasters
Thomas Toth-Chet Wagner Club Florida
Ian Strydom-John Strydom Tampa Bay Bassmasters
David Fritz-Rick Scruggs Lake County Bassmasters
Gino Losi-Tommy Sayers Lake County Bassmasters
Alex Moore-Marshall Wiggins University of Central Florida
Ken Whitlow-Stephen Whitlow Bay Area Bassmasters
Bob Grosso-Thomas Craighead Bay Area Bassmasters
Ronald Stoker-Greg VanMeter Bay Area Bassmasters
Dennis Brewer-Elton Brewer Bay Area Bassmasters
Mark Malys-Dennis O’Byrne Lake County Bassmasters
Matt Smith-Alexander Udwari Bay Area Bassmasters
Casey Gonzalez-Eugene Terkoski Bay Area Bassmasters
Tom Walsh-Bob Bostdorf Club Florida
Thomas Ayars-Ken Willits Winter Springs Bassmasters
Greg Shamblin-Newt Hill Bay Area Bassmasters
Nick Manfredo-David Frost Citrus County Bassmasters
Michael Medina-David Mangrum Bay Area Bassmasters
James Howard-Larry Burchett Tampa Bay Bassmasters
Randy Copeland-Richard Greene Marion County Bassmasters
Charles Bridges, Jr-Cody Hayes Bay Area Bassmasters