Okeechobee Boat Pairings 10-6-18

Boat # Team Club Name
1-1  Bodie Lachina - Niki Smith Quincy High School Bassmasters
1-2  Alexandrea Fulford - Morgan Tripp Okeechobee Brahmans
1-3  Grant Karlson - Troy Hovis 863 Anglers of Highland County
1-4  Austin Williams - Darren Eubank Columbia HS Bassmasters
1-5  Shane Jones - Chase Smith Seminole County HS Anglers
1-6  Kyle Brewer - Jayden Berry Lake Wales HS Bassmasters
1-7  Noah St. Pierre - Devin Been Seminole County HS Anglers
1-8  Tommy Dunaway - Riley McKamey Quincy High School Bassmasters
1-9  Case Durrance - Latt Durrance Okeechobee Brahmans
1-10  Chase Grigsby - Jacob Morgan 863 Anglers of Highland County
1-11  Tyler Ramsey - Dominic Abrue McKeel HS Fishing Team
1-12  Connor Castillo - Donald Christoff, III Bishop Moore Catholic HS
1-13  Ethan Weigel - Jacob Schmucker George Jenkins HS Bassmasters
1-14  Braxton Johnson - Cason Griffin Columbia HS Bassmasters
1-15  Jackson Swisher - Seth Slanker Columbia HS Bassmasters
1-16  Joey Bloom - Dylan Westhelle Seminole County HS Anglers
1-17  Coltin Filter - Linda Evans Osceola Anglers HS Fishing Team
1-18  Justin (Lane) Wilkerson - Tristan Barber Lake Wales HS Bassmasters
1-19  Jay Walkup - Jaxon Rapp Highlands Co. Jr. Anglers
1-20  Sammy Jay Acree - William (Billy) Campbell Lake Wales HS Bassmasters
1-21  Jake Bessey - Seth Hendrix Okeechobee Brahmans
1-22  Kaitlyn Williams - Gage Chandler Okeechobee Brahmans
1-23  Landon Gaudette - Dane Johnson Auburndale HS Bassmasters
1-24  Tyler Lasman - Tyger Lasman Lake Wales Ridge Jr Bassmasters
1-25  Nathan Frederick - Conner Frederick Nassau Christain HS Fishing Team
2-26  Aaron Woodard - Zayne Corneal Auburndale HS Bassmasters
2-27  Jack Alfieri - Austin New Strawberry Crest HS Bassmasters
2-28  Scott Broxton - Caleb Kinyon Seminole County HS Anglers
2-29  Riley Rimes - Charles Flynn Okeechobee Brahmans
2-30  Dominic Rogers - Ethan Johnson West Boca HS
2-31  Ashton C. Smith - Cole Tennihill West Volusia HS River Ratz
2-33  Jessie Altman - Ty Jackson Columbia HS Bassmasters
2-34  Hannah Adams - Walker Weeks Lake Wales HS Bassmasters
2-35  Tracen Phillips - Cade Grigsby 863 Junior Anglers of Highlands County
2-36  Hayden Rogers - Andrew Parkerson Panhandle Youth Anglers HS
2-37  Coley Riley - Chelsea Woodard Strawberry Crest HS Bassmasters
2-38  Fisher Cusic - Zachary Tyler McKeel HS Fishing Team
2-39  Ryan Padgett - Thomas Nash Columbia HS Bassmasters
2-40  Kyle Zainitzer - Tyler Scott Okeechobee Brahmans
2-41  Savannah Sumner - Wyatt Sumner Auburndale HS Bassmasters
2-42  Daniel Parker - Alex Figueroa Okeechobee Brahmans
2-43  Nicholas Claussen - Hayden Johns Lakeland Jr Bassmasters
2-44  Ian Rutland - Max Hondorp Panhandle Youth Anglers JR
2-45  Mason Smith - Dalton Hooks 863 Anglers of Highland County
2-46  Ryan Knoerzer - Grady Windham Seminole County HS Anglers
2-47  Cody Wojcieszak - David Daniel Okeechobee Brahmans
2-48  Austin Mann - Jonathan Maxcy Highlands County Anglers Club
2-49  Carl Bullock - Andrew Messer Highlands County Anglers Club
2-50  Cricket Coates - Matthew Maffei Bok Academy Middle Fishing Team
3-51  Grayson Ashley - AJ Alameda Seminole County HS Anglers
3-52  Cody Harrell - Chance Crews Okeechobee Brahmans
3-53  Trevor Campbell - Will Grace Seminole County HS Anglers
3-54  Ryan Garrett - Christopher Jeffords King High Bass Club
3-55  Chase Mobley - Hagen Keen Lakeland Jr Bassmasters
3-56  Max Ness - Jake Stines Plant City HS
3-57  Colton Hayes - Kyle Grissom Seminole County HS Anglers
3-58  Ethan Rebman - Cody Newman Strawberry Crest HS Bassmasters
3-59  Calan Hawkins - Porter Hawkins Jr Bassmasters of Marion County
3-60  Nick Magee - Tyler Kwiatkowski Bishop Moore Catholic HS
3-61  Alex Salcedo - Landon Hagan McKeel HS Fishing Team
3-62  Briar Napier - Garrett Thomas 863 Anglers of Highland County
3-63  Kase Waldron - Jared Bullock Highlands Co. Jr. Anglers
3-64  Vincent Maffei - Brent Ginther Lake Wales HS Bassmasters
3-65  Maya Szentmartoni - Kacyn Vaughan Okeechobee Brahmans
3-66  Tyson Verkaik - Kalen Harbaugh Marion County HS Bassmasters
3-67  Dalton Dunn - Jon Thornton Seminole County HS Anglers
3-68  Titus Hilleshiem - Jacob Starkey 863 Anglers of Highland County
3-69  Jake Braglin - Reed Tyler Plant City HS
3-70  Blake Briscoe - Matthew Decadia-Rusk Marion County HS Bassmasters
3-71  Austin Riggs - Justin Rosser Seminole County HS Anglers
3-72  Corbett Wyatt - Blake Zajac Strawberry Crest HS Bassmasters
3-73  Dalton Gary-Creed - Chase (Tony) Smith Strawberry Crest HS Bassmasters
3-74  Brady Seabolt - Dylan Jacobs Okeechobee Brahmans
3-75  Eric Simmons - Keegan Kaushagen Seminole County HS Anglers
4-76  Austin Crum - Tanner Seabolt Okeechobee Brahmans
4-77  Ryder Krueger - Carson Yero McKeel HS Fishing Team
4-78  Jeffrey Worthy - Roger Weigel, Jr George Jenkins HS Bassmasters
4-79  Colton McPeak - Jonathan Thomas Okeechobee Brahmans
4-80  Quentin Silas - Logan Stancil Plant City HS
4-81  Justin Hevey - John Pearce Okeechobee Brahmans
4-82  Wyatt Cannon - Trent Nelson Okeechobee Brahmans
4-83  Raith Sales - Trevor Teele Okeechobee Brahmans
4-84  Garrett McCarta - Chase Costello 862 Anglers of Highland County
4-85  Aiden Wyatt - Dorian Taylor Highlands Co. Jr. Anglers
4-86  Cameron Gilman - Michael Gilman Winter Haven Senior HS Fishing Team
4-87  Logan McMasters - Tyler Alexander Okeechobee Brahmans
4-88  Jonah Kluch - Ethan Berner 863 Anglers of Highland County
4-89  Jay Krall - Michael Betts Okeechobee Brahmans
4-90  Maddox Hood - DJ Holmes Auburndale HS Bassmasters
4-91  James Swafford - Weston Howard 863 Anglers of Highland County
4-92  Tyler Hall - Jared Kirkland Auburndale HS Bassmasters
4-93  Dalton McPherson - Ashton Griffin Highlands County Anglers Club
4-94  Cavin Turner - Griffin Hall Highlands County Anglers Club
4-95  Bryce Johnson - Matthew Lawrence Okeechobee Brahmans
4-96  Chase Hubble - Chase Givens Strawberry Crest HS Bassmasters
4-97  Stanley Flesher - Charles Flesher Highlands County Anglers Club
4-98  Mason Metcalf - Zach Temperly Seminole County HS Anglers
4-99  Kash Waldron - Andrew Stephens Highlands County Anglers Club
4-100 Bryce Dimauro - Davis Dimauro Seminole County HS Anglers
4-101 Aiden Lewis - Jackson Taylor Auburndale HS Bassmasters
4-102 Ben McCann - Josh McCann Bradenton Christian School